Our Gallery

Contact Info

Genel Bilgiler

Türkiye’de fuarcılık adına birçok ilklere imza atmayı başarmanın güveniyle, yine bir ilke hazırlanıyoruz. İstanbul Hilton bosphorus Conference Center’da düzenleyeceğimiz alıcı-satıcı ve yatırımcıyı buluşturduğumuz 16. Gayrimenkul Projeleri Yatırım Fuarı ve Zirvesi’nde birlikte olmaktan onur duyacağız.

Katar, Kuveyt, Bahreyn, BAE, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan, başta olmak üzere Azerbaycan, Fas, İran, Irak, İngiltere, Hollanda, Almanya, Rusya, Afganistan, Ukrayna, İsveç, Mısır, Yemen, Filistin, Bosna ve Çin gibi ülkelerden gelecek yatırımcıları, Real Estateleri ve bireysel alıcıları, zirve ve fuarımızda Türk Gayrimenkul firmalarıyla buluşturacağız.

Fuar Katılımcı Kataloğu ve CD’leri, 5000 adet Türkçe, İngilizce olmak üzere 2 dilde hazırlıyoruz. Katalog ve CD’ler; katılımcılara, yurt dışındaki ticari ataşelik/erimize ve ülkelerin ticaret odalarına dağıtılacaktır. 40.000 Adet Fuar davetiyesi dağıtılarak ve ülke çapında yapacagımız billboard, pano ve duyurularla 10.000’in üzerinde ziyaretçi hedefliyoruz.

Etkinlik Tarihi

18-19 Mayıs 2024 

Etkinlik SAATİ

10.00 – 19.00

Etkinlik Mekanı

İSTANBUL HİLTON BOSPHORUS CONFERENCE CENTER

Organizatör

JNR GROUP FUARCILIK